KONST / Oljemålningar / Olja / collage 15103117
nr 1510 3117
Madeleine Quist Odgren
(f. 1940), Sverige
Olja / collage, Signerad, daterad -68, pannå, yttermått inklusive ram: 67x56 cm
Kondition: slitage
Madeleine Quist Odgren, svensk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:19:33
12/12 19:13:31
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Madeleine Quist Odgren
Läs mer om Madeleine Quist Odgren